Automobilių supirkimas visoje Lietuvoje

 Brangiomiausias automobilių supirkimas Klaipėdos apskrities. Perkame automobilius, motociklus, bei kitas transporto peiemonės. Superkame Subaru, Toyota, Audi, BMW, Mercedes-Benz MB, VW Volkswagen, Opel, Volvo markės. Brangiai, skubiai, sąžiningai superkame visus automobilius visoje Lietuvoje.

Perkame Automobilius!

Automobilių supirkimas Klaipėdos apskrities brangiausias Auto supirkimas

 Superkame Subaru, Toyota , Audi, BMW, Mercedes-Benz MB, VW Volkswagen, Opel, Volvo markės visus automobilius Brangiai, skubiai, sąžiningai superkame visus automobilius, motociklus ir kitokias transporto priemones visoje Lietuvoje.

AUTOMOBILIAI, MOTOCIKLAI GALI BŪTI: tvarkingi, be techninės apžiūros, nevažiuojantys, su defektais, po eismo įvykių, be ratų.

SKAMBINKITE Jums patogiu laiku 24h/7d ir mes pasiulysime GERIAUSIA KAINA Lietuvoje.

Dirbame be poilsio dienų, patys atvykstame į bet kurią Lietuvos vietą. Vietoje sutvarkome visus reikalingus dokumentus, ir atsiskaitome grynais pinigais, jeigu pageidaujama, galimas atsiskaitymas ir bankiniu pavedimu.

Superkame visus naudotus ne naujus automobilius. Tvarkingus arba su defektais ar su vairu kitoje pusėje Norite parduoti jums nebereikalingą , nevažiuojantį ar daužtą automobilį , kuris užima vietą jūsų kieme ar garaže.

Kreipkitės į mus ! Norėdami sutaupyti jūsų brangų laiką, atvyksime į vietą apžiūrėti automobilį ir jį įvertinti, sutarsime dėl automobilio kainos. Atsiskaitome iš karto, padedame sutvarkyti dokumentus, išrašome pažymas išregistravimui. Automobiliai gali būti tvarkingi arba su defektais, nevažiuojantys, daužti, skirti ardymui ar utilizavimui, surūdiję, be techninės apžiūros ir draudimo. supirkimas dėvėtų automobilių.

DIRBAME BE POILSIO DIENŲ! Išrašome sąskaitas

Kaip vyksta AUTOmobilių supirkimas?

01.

Siunčiate užklausą

Aprašykite detaliai parduodamą daiktą, sąvybes ir esamus defektus.

02.

Gaunate atsakymą

Susitariame dėl kainos, bei pristatymo, perdavimo sąlygų.

03.

Gaunate pinigus

Pervesime arba atsiskaitysime už parduotus daiktus Jums patogiu būdu.

Užpildykite savo duomenis

Gera kaina. Jums patogiu būdu.
Greitai.

Gavome Jūsų užklausą

Greitu metu susisieksime su Jumis.